شرکت ایمن ظرف قزوین، اعتبار برند شماست

ما که هستیم:

 

  • شرکت ایمن ظرف قزوین در سال 1378 در شهر صنعتی البرز قزوین به بهره‌برداری رسید و در همان سال‌های ابتدایی پس از آغاز فعالیت خود، موفق به اخذ مجوزهای لازم از اداره صنایع و پروانه بهره‌برداری و ساخت از وزارت بهداشت و درمان گردید.

  • شرکت ایمن ظرف با استفاده از مدرن‌ترین ماشین آلات اتوماتیک اروپایی، بهره‌گیری از کادر مجرب فنی – مهندسی، برخورداری از آزمایشگاه مجهز و کنترل کیفی مستمر، همواره در کنار تولیدکنندگانی است که به کیفیت می‌اندیشند.

     

  • از ویژگی های منحصر به فرد شرکت ایمن ظرف آن است که برای اولین بار در کشور توانسته ظروف چاپ شده با ظرفیت 1500 سی سی به بالا را با کیفیت مطلوب عرضه نماید.

درباره ما

ایستاده بر فراز اعتبار...

این شرکت، بیش از 25 سال سابقه درخشان در زمینه تولید و توزیع انواع ظروف بهداشتی یکبار مصرف داشته و طی این سال ها افتخار همکاری با بسیاری از برندها و شرکت های معتبر حوزه غذایی را دارا می باشد.

کیفیت برتر و قیمت مناسب محصولات این مجموعه، موجب شده تا تبدیل به انتخاب نخست بسیاری از برندهای مطرح بخصوص در زمینه لبنیاتی شویم.

ایمن ظرف؛ پیشتاز در کیفیت

0 +
شرکت های مشتری
0 +
دسته محصولات
0 +
صادرات

...::: ویژگی های شرکت :::...

...تجهیزات و مواد اولیه

تولید بیش از 52 نوع ظرف گرد و چهارگوش در اندازه و فرم‌های مختلف از مواد پلیمری PP و PS با چاپ 5 و 6 رنگ شرکت ایمن ظرف قزوین را در زمره مدعیان بهترین‌ها در ایران قرار داده است.

مواد پلیمری PP و PS مورد استفاده در این شرکت Food Grade بوده و از تامین کنندگان معتبر خارجی و داخلی تامین می‌شود. مرکب مصرفی UV نیز Food Grade بوده و از بهترین مارک‌های اروپایی تهیه می‌گردد.

واحد چاپ این شرکت مجهز به 3 دستگاه چاپ از کشور هلند می‌باشد و در 5 و 6 رنگ ظروف گرد و چهارگوش را با بهترین کیفیت به مشتریان خود عرضه می‌کند. مرکب مصرفی UV این واحد از بهترین نوع آن از کشور انگلستان تهیه می شود.

 

...توان تولید

هم اکنون این شرکت با ظرفیت تولید سالانه 3000 تن انواع لیوان؛ ظروف مورد نیاز شرکت‌های تولیدکننده محصولات لبنی و صنایع غذایی در سراسر ایران و برخی کشورهای همجوار را تامین کند.

  •  

دستگاه‌های تولید ورق این شرکت با ظرفیت تولید 5000 تن در سال علاوه بر تامین ورق های مورد نیاز خطوط لیوان در عرض و ضخامت لازم، ورق مورد نیاز برخی شرکت‌های همکار را نیز تامین می‌کند.

  •  
  •  

این واحد مجهز به 8 دستگاه ترموفرمینگ از کشورهای آلمان و ترکیه می‎‌باشد و توان تولید بیش از 600 میلیون ظرف در سال را دارد.

 

 

...کنترل کیفی

واحد کنترل کیفی مسئولیت کنترل مواد اولیه ورودی به شرکت و تطبیق آن را با استانداردهای مواد مصرفی کارخانه بر عهده دارد. همچنین محصولات این شرکت در کلیه مراحل تولید دستگاه‌های ورق زن، لیوان زن، چاپ و بسته بندی طبق دستورالعمل اجرایی واحد کنترل کیفی شرکت، توسط پرسنل این واحد کنترل می‌شود.

 
 

 

محصولات نیمه‌ساخته ( قبل از چاپ) و محصولات چاپ شده در نایلون و کارتن‌های مناسب بسته‌بندی می‌شود تا محصول نهایی با بهترین کیفیت و عاری از هرگونه عوامل خارجی تحویل مشتری گردد.

 
 

صادرات:

محصولات ایمن ظرف قزوین به کشورهای انگلستان، قزاقستان، ترکمنستان، عراق و افغانستان صادر شده است.

  • سیاست کاری شرکت ایمن ظرف؛ جلب رضایت کامل مشتری، بهبود مستمر تولیدات بر پایه کیفیت، نظم، آموزش و نوآوریِ پیشرفته می‌باشد. مدیریت و کارکنان شرکت ایمن ظرف با اعتقاد به اینکه توسعه ملی میسر نمی‌شود مگر با توسعه صنایع کشور، امیدوارند با ارتقاء سطح کمی و کیفی محصولات خود بتوانند “سهمی هرچند ناچیز” در شکوفایی صنعت کشور داشته باشند.

0 +

کشورهای صادرکننده

0 +

نیروی انسانی

0 +

مدت زمان فعالیت

0 +

سبد محصولات

تیم ما

مهندس ایراندوست

مهندس حسینی

خانم ساغرچی

مهندس هاتفی زاده